AquaCity'de Neler Var?

15 adet su kaydırağı

Kapalı tüp-açık su kaydırağı (Black-Hole) - 3 adet

Açık su kaydırağı (Baş Döndüren, Sürpriz, Rahat) - 4 adet

Açık su serbest düşüş kaydırağı (Body Slide)

3 kulvarlı kaydırak (Multi Slide)

Tüp kaydırak (Serbest Düşüş Tüp)

Burgulu kaydırak (Twister)

Açık su kamikaze kaydırağı (Dansçı-Cesur Adam) - 2 adet

Uzay kasesi (Space Hole)

Tüp kaydırak (Hızlı)

Çim üstü su kaydırağı

Botlu aile kaydırağı (Family Slide)

Çocuk su kaydırağı (Tekli ve İkili)

Kobra yılanı formunda çocuk su kaydırağı

Tavşan formunda çocuk su kaydırağı

MİSYON

Misafirlerimize; kaliteli hizmeti, yakın ilgi, bilgi ve uygulamayla vermek, ahlaki ilkelere bağlı bir anlayışla her konuda misafir memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.

VİZYON

Modern, kaliteli, ekonomik, hijyenik, aktif dinlenme ortamı sağlayan, adrenalini yüksek, sınırsız eğlence, sağlık ve spor merkezi olmak.

BİZ KİMİZ

İzmir'in İlk Su Parkı olarak Balçova'da hizmete giren Aquacity Balçova Termal, 40 bin metrekare alanda yer alan farklı türlerdeki 15 su kaydırağı ve bone kullanımının zorunlu olduğu biri yarı olimpik olan üç yüzme havuzuyla, yerli ve yabancı misafirlerine farklı bir tatil ve eğlence konsepti sunuyor.

Sınır tanımayan eğlence, bitmeyen macera, en hızlı ve heyecanlı kaydıraklar, adrenalin yüklü aktiviteler, renkli gösteriler; hepsi yeşil cennetin ortasındaki bu dev su parkında.

Kısa sürede en çok tercih edilen su parkı haline gelen Aquacity Balçova, aynı anda yaklaşık 4 bin kişiye hizmet verebiliyor. Zengin çeşit ve uygun fiyatlı menü seçeneklerinin yer aldığı fast-food restoranı, tesisimizi daha da cazip kılıyor. Çocuk kaydırakları,  aynı anda ailece kayılabilen aile kaydırağı ve uzay kâsesi Aquacity'deki birbirinden ilginç ve eğlenceli etkinlik alanlarında sadece birkaçı...

Aquacity Animasyon ekibinin birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikleri arasında havuz oyunları, foot pool, foot boowling, foot dart, mini golf, okçuluk, boccia, dart, pool party su voleybolu, bitmek bilmeyen animasyon aktiviteleri ve dans şovları ile sınırsız eğlenceye doyacaksınız...

© 2017 by Aquacity. Proudly created by Best Art Studio