trEnglishFranceGermanyRusia
Üye Girişi
Ücret Bilgileri
Park Bilgileri
Basında Biz
Yok
Online
0 üye, 20 guest
Toplam=[20]
İZMİR'İN İLK VE TEK SU PARKI
Balçova'da hizmete giren İzmir'in ilk ve tek su parkı Aquacity Balçova Termal, 40 bin metrekare alanda yer alan farklı türlerde su kaydırakları bulunmaktadır.Bone kullanımının zorunlu olduğu biri yarı olimpik olan üç yüzme havuzuyla, yerli ve yabancı misafirlerine farklı bir tatil ve eğlence konsepti sunuyor.
Sınır tanımayan eğlence, bitmeyen macera, en hızlı ve heyecanlı kaydıraklar, adrenalin yüklü aktiviteler, renkli gösteriler; hepsi yeşil cennetin ortasındaki bu dev su parkında.
Kısa sürede en çok tercih edilen su parkı haline gelen Aquacity Balçova, aynı anda yaklaşık 4 bin kişiye hizmet verebiliyor. Zengin çeşit ve uygun fiyatlı menü seçeneklerinin yer aldığı iki fast-food restoranı, tesisimizi daha da cazip kılıyor. Çocuk kaydırakları, yine çocuklar için hazırlanmış su labirenti, trambolin, aynı anda ailece kayılabilen aile kaydırağı "familyslayt" ve uzay kasesi Aquacity'deki birbirinden ilginç ve eğlenceli etkinlik alanlarında sadece birkaçı...
Aquacity Aktivite Ekibi'nin birbirinden eğlenceli, heyecan dolu etkinlikleri arasında havuz oyunları, su topu, su voleybolu, su basketbolu, aerobik, değişik yaş gruplarındaki çocuklara çeşitli etkinlikler sunan çocuk kulübü, Aquacity Oyunları, akşam saatlerinde hem eğlendiren hem öğreten çocuk tiyatrosu diğer faaliyetlerimizden sadece bazıları..

ÇALIŞAN ANNELER VE BABALAR !

5-14 yaş arası çocuklar, 3 hafta boyunca haftaiçi hergün Aquacity Yaz Kampı'nda tatillerini en güzel şekilde geçiriyor. Servis ile evinizden aldığımız çocuklarınız, uzman ekibimizin önderliğinde gün boyunca su parkındaki birbirinden eğlenceli aktivitelerin yanı sıra yüzme kursuna katılıyor, dans edip, basketbol, voleybol, futbol oynuyor ve dinlenme vakitlerinde film izliyor. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinin yanı sıra ikindi kahvaltısı ile yiyecek ihtiyacı da karşılanan çocuklar servislerle tekrar evlerine bırakılıyor.

AQUACITY'DE NELER VAR:

*22 adet su kaydırağı
* Kapalı tüp-açık su kaydırağı (Black-Hole) - 3 adet
* Açık su kaydırağı (Baş Döndüren, Sürpriz, Rahat) - 4 adet
* Açık su serbest düşüş kaydırağı (Body Slide)
* 3 kulvarlı kaydırak (Multi Slide)
* Tüp kaydırak (Serbest Düşüş Tüp)
* Burgulu kaydırak (Twister)
* Açık su kamikaze kaydırağı (Dansçı-Cesur Adam) - 2 adet
* Uzay kasesi (Space Hole)
* Tüp kaydırak (Hızlı)
* Çim üstü su kaydırağı
* Botlu aile kaydırağı (Family Slide)
* Çocuk su kaydırağı (Tekli ve İkili)
* Kobra yılanı formunda çocuk su kaydırağı
* Tavşan formunda çocuk su kaydırağı

Dalga havuzu, biri yarı olimpik üç yüzme havuzu, su labirenti, trambolin, dans eden fıskiyeler, su kalesi, rafting nehri, yunus balığı fıskiyeler, penguen ve mantar duş, suni kayalıklar, şelale, seyir ve güneşlenme terasları, çocuk oyun havuzları, komando eğitim alanı, halat tırmanma kulesi, ahşap elemanlı çocuk oyun alanı, tropik ada, plaj, korku mağarası, termal jakuzi, platformunda gezilebilen ve fast food, dondurmacı, gözlemeci, fotoğrafçı, 280 araçlık özel otopark..